سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
تبلیغ تی وی
 

 RSS 

 تعداد بازدید کنندگان
7511

 بازدید امروز: 0

 بازدید دیروز: 0

  دانلود برنامه

[ و او را از ایمان پرسیدند ، فرمود : ] ایمان بر چهار پایه استوار است ، بر شکیبایى ، و یقین و داد و جهاد . و شکیبایى را چهار شاخه است : آرزومند بودن ، و ترسیدن ، و پارسایى و چشم امید داشتن . پس آن که مشتاق بهشت بود ، شهوتها را از دل زدود ، و آن که از دوزخ ترسید ، از آنچه حرام است دورى گزید ، و آن که ناخواهان دنیا بود ، مصیبتها بر وى آسان نمود ، و آن که مرگ را چشم داشت ، در کارهاى نیک پاى پیش گذاشت . و یقین بر چهار شعبه است : بر بینایى زیرکانه ، و دریافت عالمانه و پند گرفتن از گذشت زمان و رفتن به روش پیشینیان . پس آن که زیرکانه دید حکمت بر وى آشکار گردید ، و آن را که حکمت آشکار گردید عبرت آموخت ، و آن که عبرت آموخت چنان است که با پیشینیان زندگى را در نوردید . و عدل بر چهار شعبه است : بر فهمى ژرف نگرنده ، و دانشى پى به حقیقت برنده ، و نیکو داورى فرمودن ، و در بردبارى استوار بودن . پس آن که فهمید به ژرفاى دانش رسید و آنکه به ژرفاى دانش رسید از آبشخور شریعت سیراب گردید ، و آن که بردبار بود ، تقصیر نکرد و میان مردم با نیکنامى زندگى نمود . و جهاد بر چهار شعبه است : به کار نیک وادار نمودن ، و از کار زشت منع فرمودن . و پایدارى در پیکار با دشمنان ، و دشمنى با فاسقان . پس آن که به کار نیک واداشت ، پشت مؤمنان را استوار داشت ، و آن که از کار زشت منع فرمود بینى منافقان را به خاک سود ، و آن که در پیکار با دشمنان پایدار بود ، حقى را که بر گردن دارد ادا نمود ، و آن که با فاسقان دشمن بود و براى خدا به خشم آید ، خدا به خاطر او خشم آورد و روز رستاخیز وى را خشنود نماید . و کفر بر چهار ستون پایدار است : پى وهم رفتن و خصومت کردن و از راه حق به دیگر سو گردیدن و دشمنى ورزیدن . پس آن که پى وهم گرفت به حق بازنگشت ، و آن که از نادانى فراوان ، خصومت ورزید ، از دیدن حق کور گشت ، و آن که از راه حق به دیگر سو شد ، نیکویى را زشت و زشتى را نیکویى دید و مست گمراهى گردید ، و آن که دشمنى ورزید راهها برایش دشوار شد و کارش سخت و برون شو کار ناپایدار . و شک بر چهار شعبه است : در گفتار جدال نمودن و ترسیدن و دو دل بودن ، و تسلیم حادثه‏هاى روزگار گردیدن . پس آن که جدال را عادت خود کرد ، خویش را از تاریکى شبهت برون نیاورد ، و آن که از هر چیز که پیش رویش آمد ترسید ، پیوسته واپس خزید ، و آن که دو دل بود پى شیطان او را بسود ، و آن که به تباهى دنیا و آخرت گردن نهاد هر دو جهانش را به باد داد . [ و پس از این سخن گفتارى بود که از بیم درازى و برون شدن از روش کارى که در این کتاب مقصود است نیاوردیم . ] [نهج البلاغه]

خانه| مدیریت| شناسنامه | ایمیل


 RSS 


 اوقات شرعی


درباره من


لوگوی من

دانلود برنامه

حضور و غیاب

یــــاهـو


اشتراک

 


Adobe® Photoshop® CS2 نسخه ی جدید از قدرتمند ترین و محبوبترین نرم افزار ویرایشی تصاویر در جهان , اخیرا از سوی کمپانی بزرگ Adobe عرضه شده است . این نسخه از برنامه با محیطی زیبا تر , توانایی های فراوان تر و کارایی  بالا و امکانات بسیاری که به کاربر می دهد , تمامی نیاز های یک گرافیست حرفه ای را تامین می نماید !  منو بندی و محیط زیبای برنامه , تغییر در ظاهر بخش ها و اضافه نمودن امکانات بیشتر به هر بخش از توانایی های دیگر این نسخه ای نرم افزار قدرتمند Photoshop است . برای مطلع شدن از توانایی های این نرم افزار در نسخه ی جدید و دیدن تصاویری از محیط این نسخه حتما سری به این صفحه بزنید , به طور کامل توضیح و نشان داده شده است . این نرم افزار به مقدار کافی از سوی تمامی کاربران حرفه ای و آماتور شناخته شده است و نیاز به توضیح اضافی نمی باشد .

نسخه ی کامل این نرم افزار برای دانلود در بخش نظرات با حجمی حدود 320 مگابایت قرار داده شده است . امیدواریم از کار با این نسخه ی جدید قدرتمند ترین ویراستار تصویری جهان با نام Adobe® Photoshop® CS2 لذت ببرید.   

   دانلود

 

 کرک

 


¤ نوشته شده توسط محمد مهدی در ساعت 2:59 عصرچهارشنبه 84 آبان 18


لیست کل یادداشت های این وبلاگ


 

خانه| مدیریت| شناسنامه |ایمیل